Довідкові та інформаційні матеріали

Буклет "Тарифи на послуги "Полтаватеплоенерго" у запитаннях та відповідях"

2019-01-08  
Останнім часом споживачі все частіше звертаються до «Полтаватеплоенерго» з питаннями стосовно тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, які набули чинності з 1 січня цього року…

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Передати показники індивідуальних приладів обліку просто!..

2018-07-13  
Передати показники індивідуальних приладів обліку просто!..
 

Інфографіка «З чого складається рахунок на опалення?»

2017-09-01
ІНФОГРАФІКА ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: «З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ РАХУНОК НА ОПАЛЕННЯ?»

 

 

Буклет «Опалювальний сезон у запитаннях та відповідях»

2017-03-09
БУКЛЕТ ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: «ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН 2016-2017рр. У ЗАПИТАННЯХ ТА ВІДПОВІДЯХ»

Питання, з якими найчастіше зверталися полтавці до абонентської служби ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», та вичерпні відповіді на них були зібрані до інформаційного буклету, котрий невдовзі надійде до всіх споживачів послуг підприємства, що мешкають у містах Полтаві і Карлівці та районних цетрах Машівці, Решетилівці і Котельві. 

Буклет «Тарифи на тепло та гарячу воду у запитаннях та відповідях»

2017-01-11 
БУКЛЕТ ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: «ТАРИФИ НА ТЕПЛО ТА ГАРЯЧУ ВОДУ В ОПАЛЮВАЛЬНОМУ ПЕРІОДІ 2016-2017 РОКІВ У ЗАПИТАННЯХ ТА ВІДПОВІДЯХ»

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.



ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО