НАДІСЛАТИ НАМ ЛИСТАТип повідомлення*

Прізвище*

Ім’я*

По батькові*

E-mail:*

Адреса проживання*

Контактний телефон*

Повідомлення *

* - поля обов’язкові для заповнення перед відправкою

Увага!


Витяг з закону України «Про звернення громадян»


Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, — невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.


Стаття 26 Відповідальність громадян за подання звернень протиправного характеру

Подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

Також звертаємо Вашу увагу, що звернення, які містять нецензурну лайку, вирази, що ображають честь і гідність інших осіб, не розглядаються.
На головну